• 0(252) 612 69 91

Türkiye Lokasyonlu Hosting

"Cloud Power paketlerinde trafik limitlerini kaldırdık"

Cloud Power 2

CPU
RAM
DİSK ALANI
TRAFİK (Bandwidth)
WEB SİTE BARINDIRMA

6.90TL / AYLIK

SATIN AL

Cloud Power

Cloud Power hosting paketlerimiz ile adeta bir vds sanal sunucu performans deneğimini yaşayın. Altyapımızda kullanılan CloudLinux ile güvenli , kararlı ve stabil bir web hosting deneyimi yaşarsınız. LiteSpeed web server ile diğer web sunucularına oranla yaklaşık %800 daha hızlı açılan web sayfalarınız olur. Tüm Cloud Power paketlerinde; limitsiz E-posta hesabı, Limitsiz MySQL, Limitsiz Subdomain standart olarak sunulmaktadır.Sizi limitlerle uğraştırmıyoruz. Sunucu stabilitesi açısından sadece 200.000 inode (dosya adet) limiti uyguluyoruz. Diğer geri kalan tüm özelliklerde herhangi bir limit yaptırımı uygulamıyoruz.

Yeni nesil Cloud yapısı sunucularda her hesaba belirli sistem kaynağı kullanma yetkisi sunar.Paylaşımlı sunucularda bulunan dağınık dengeyi koruyarak sitenize gerektiği kadar kaynağı sağlar. Kullanıcılar arasında kaynak kullanımını izole eder.sunucu kaynaklarını çekirdek düzeyinde yönetir. Bu sayede kullanıcılar arasında daha sağlıklı şekilde paylaştırabilir.

Paylaşımlı hosting sunucularında birden fazla site barındırılmaktadır. Sunucularda oluşturulan hosting hesapları birbirlerini etkileyebilirler. Bir web sitesine yapılan saldırısı sunucudaki diğer tüm sitelerin yavaşlamasına ve zarar görmesine neden olabilir. Cloud sistemlerde tüm kullanıcılar birbirinden izole edilir.Aynı sistemde bulunan bir diğer site sizin sitenizi etkileyemez.Böylece sitenizin yavaşlaması, kapanması gibi sorunlar yok denilecek kadar azalır.

PHP 5.4 - PHP 5.5 - PHP 5.6 - PHP 7.0 - PHP 7.1 desteği ile tüm yazılımlarınız problemsiz çalışır.

Dos , DDOS , Spam , Flood , SYN , Malware gibi birçok saldırı , atak ve rahatsız edici uygulamadan korunursunuz.

Softacolous script kurulum yazılımı ile Wordpress, Joomla başta olmak üzere yaklaşık 300 adet popüler web scripti, bu yazılım sayesinde tek tıkla kurun!

Güvenlik Önlemleri

Sunucularımızda hesap izolasyonu CloudLinux ile yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir kullanıcı hesabının ele geçirilmesi durumunda, ele geçirilen hesap üzerinden diğer kullanıcı verilerine ulaşılması mümkün olmamaktadır.

Günlük / Haftalık Yedekleme

Verileriniz tarafımızdan ücretsiz olarak her hafta harici sunuculara yedeklenir."Her bir yedek, bir önceki yedeğin üzerine yazılarak alınmaktadır."

Günlük yedekleme ihtayaçlarınız için ek ücret ile hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için destek talebi oluşturarak teknik ekibimizden bilgi alınız.

Rakipsiz Performans

Cloud Power hosting paketlerinde tek core üzerinde %100 CPU ve 4096 MB Ram kullanımı yapabilirsiniz. Bu sayede her zaman en iyi performansı alırsınız.

En iyi fiyat/Performans

Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahele etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte, sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve profesyonel çözümleri, size uygun maliyetlere sunuyoruz.

sineer.NET Altyapı

Copyright © 2016 sineer.NET İnternet & Bilişim Hizmetleri. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.