sineer.NET

2006 yılından beri birikmiş olan İnternet ve Bilişim sektöründeki tecrübelerimizi, siz kullanıcılarımıza daha ekonomik ve daha profesyonel hizmet verebilmek adına 2016 yılı ocak ayında sineer.web.tr İnternet ve Bilişim hizmetlerini kurduk. Müşteri odaklı hizmet vermek için ekibimiz ile ilk günkü enerji ve heves ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hakkımızda

l9

Vizyonumuz

Vizyonumuz; Müşterilerimize hizmetin en iyisini vererek sineer.web.tr adını en çok tercih edilen marka haline getirmektir.

plan1

Misyonumuz

Müşterilerimize verimli, ekonomik ve en üst düzeyde hizmeti verebilmek için teknolojimizi ve ekimizi her geçen gün geliştirerek kaliteden ödün vermemektir.

  • Bağlı Kurum;
    B.T.K. Telekomünikasyon İletişim Bşk.
  • Yetki Belgesi;
    Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi

"BİZE GÜVENEN MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ"

"Değerli müşterilerimizin, firmamız hakkında görüş ve düşünceleri"

50
Hosting Barındırma
5
Vds Server
0
Domain
0
E-ticaret Paketi
sineer.web.tr ilk önce daha önce yaşadığım sorunlarıma çözüm üreterek yardımcı oldular. Tavsiye ve önerileri sonucunda sineer.net önerilerini dikkate aldım ve herşey kusursuz çalışıyor. sineer.net altyapısına sahip olmak da harika. Teşekkür ederim!
Can CANSOY
astrologyazginur.com
Birden fazla web sitemiz için sineer.web.tr ile çalışıyoruz ve teknik destekleri bize çok zaman kazandırıyor. Ayrıca kurumsal kimlik çalışmalarımız içinde bizlere destek verdikleri için çok teşekkür ediyorum.
sineer.web.tr ile 5 yıldır çalışmaktayız, her projemizde fikir alışverişi yaparak doğru planlama ile yön tahini yapmaktadırlar. Teknik destekleri için çok teşekkürler.
Emre ÇİFTÇİ
Dji Ofis - djiofis.com