• 0(252) 612 69 91

Tüm Tarayıcı ve Bankalar İle Uyumlu

Ssl Sertifikaları

Web Siteniz Daha Güvenli

SSL İnternet Ağı üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. SSL ile çalışan bir web sitesinde bilgi önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. SSL Sertifikası; web sitenizde HTTPS:// protokolünü kullanarak ziyaretçi ile sunucu arasındaki veri akışının şifrelenmesini sağlar. SSL Sertifikası; veri transferi esnasında kötü niyetli kullanıcıların web üzerinden gönderilen şifre vb. önemli bilgilerinize ulaşmasını engeller.

1

Müşterilerinize Güven Verin!

SSL Sertifikası web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sitenizde yapacakları her türlü veri transferini güvenli hale getirir.

2

Anında Online Kurulum (ÜCRETSİZ)

sineer.NET müşteri temsilcileri tarafından kolay ve anında kurulum ücretsiz olarak gerçekleştirilmektedir.

3

Google'da Üst Sıralarda Yer Alın

Google SSL(HTTPS://) ile çalışan web sitelerine arama sonuçlarında öncelik vereceğini açıkladı.

Ssl Sertifikaları

SSL sertifikaları site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden, iki nokta arasındaki veri iletişimini şifreli kanal üzerinden yaparak güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayan bir üründür. SSL sertifikaları hiç bir zaman yazdığınız kodun veya web sitenizin güvenliğini sağlamaz.

Positive SSL Sertifikası

36 TL
1 / yıllık | BELGE GEREKTİRMEZ
*1 alan adını kapsar
*Domain doğrulama
*%99.3 Tarayıcı uyumu
*Ücretsiz Site Mührü
*$10,000 Garanti
Yenileme fiyatı: 84 TL

WildCard SSL

300 TL
1 / yıllık | BELGE GEREKTİRMEZ
*.domain.com "sınırsız" subdomainleri kapsar
*Domain doğrulama
*%99.3 Tarayıcı uyumu
*Ücretsiz Site Mührü
*$10,000 Garanti

Veri Güvenliği

SSL istemci ile sunucu arasında gerçekleşen veri aktarımında verilerin özel anahtarla şifrelenerek güvenle sunucuya iletilmesini sağlar. E-Ticaret siteleri başta olmak üzere, kurumsal siteler, sosyal ağlar ve bloglarda güvenli iletişim için ssl kullanılır.

Comodo Positive SSL başlangıç seviyesindeki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür. Comodo Positive SSL bütün bankalarla %100 uyumludur. Sertifika teslim süresi ortalama olarak 2-3 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. Comodo PositiveSSL ile birlikte statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Comodo Positive WildCard SSL başlangıç seviyesindeki e-ticaret siteleri, web tabanlı e-posta ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren ancak prestij ve yüksek seviyede güven gerektirmeyen diğer tüm uygulamalar için en hızlı ve en ekonomik çözümdür. Comodo Positive SSL Wilcard ile *.alanadi.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için güvenli iletişim ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Örnek olarak tek bir wildcard sertifika ile www.domain.com, bayi1.domain.com , bayi2.domain.com, webmail.domain.com ... adreslerinin tümünün korunması mümkündür. Comodo Positive WildCard SSL bütün bankalarla %100 uyumludur. Sertifika teslimi ortalama olarak 2-3 dakika sürmekte ve hiçbir belge gerektirmemektedir. Comodo PositiveSSL ile birlikte statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

sineer.NET Altyapı

Copyright © 2016 sineer.NET İnternet & Bilişim Hizmetleri. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.