Wordpress Hosting

WordPress Nedir?

WordPress PHP ile kodlanmış, açık kaynaklı bir web sitesi oluşturma aracıdır. WordPress bir CMS (Content Management System / İçerik Yönetim Sistemi)'dir. Bu niteliği ile sadece makale yazma ve düzenleme veya blog sistemi olarak değil, her türlü içeriğin düzenlenip yayımlanabileceği bir platform olduğu anlamına gelmektedir.

🧐 Neler Yapıyoruz?

WordPress site mimarı olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler;

WordPress Kurulum Hizmeti

Sıfırdan WordPress site kurulum hizmetini sunuyoruz. Taleplerinize göre ve projenizin içeriğine göre ilk kurulum aşamasında WordPress web siteniz için uygun eklentileri kuruluma dahil ediyoruz...

WordPress Tema Hizmeti

Projenize uygun olan WordPress temasını sizin için araştırıyor ve onayınız ile satın alınma işlemi ve kurulum işlemi gerçekleşiyor. Projenize uygun olarak uyarlanma işlemi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

WordPress Eklenti Hizmeti

Projelerinize uygun olan eklentilerin kurulum ve gerekli ayarlamaları yapılmaktadır. Özel ihtiyaç duyulan sıfırdan kodlanması gereken eklentiler için yazılım ekibimiz ile size özel eklenti kurulumunu yapıyoruz.

Danışmanlık ve Destek Hizmeti

WordPress web siteleriniz için sizlere özel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Ayrıca bizden almış olduğunuz hizmetler için satış sınrası destek hizmeti ala bilmektesiniz.

WordPress Hosting Hizmeti 🚀

Çok iddialı olduğumuz konulardan biri. Sizlere gerçekten en yüksek hız performansını sunabilecek sunucular içinde cloud teknolojili WordPress web hosting hizmeti sunuyoruz.

Alan Adı - Domain Hizmeti

WordPress web siteleriniz için en ideal ve ekonomik alan adınızı satın almanız sağlıyoruz. Alan adları tamamen sizin adınıza satın alınmaktadır. Kontrolü sizde olacaktır.

🌠 WordPress Web Siteniz İçin 🌠

🚀 Performans Analizi ⚡

WordPress web sitenizin daha az CPU💻 tüketimini sağlamak ve yüksek hız açılış süresine ulaşması için web sitenizdeki hataları ve eksikleri tarayarak sitenizin sağlını iyileştiriyoruz.

Makale ve Tanıtım Yazısı

WordPress ile bir blog sayfasına sahipseniz ve proje aşamasın daysanız sizlere web site içeriğinize özel organik seo uygumlu anahtar kelime analizi yapılmış editorlük hizmeti sunuyoruz. Web sitenizin tanıtımını ve geri dönüşler alabilimeniz adına yüksek hitli forum, blog ve haber sitelerinde tanıtım yazınızı yayınlıyoruz.

Anahtar Kelime

WordPress Web projeniz için rakip ve anahtar kelime analizi yaparak güçlü bir seo alt yapısına sahip olmanız için detaylı bir çalışma ve analiz hizmeti sağlıyoruz.

Hedefinize Odaklanın

Projeleriniz ile ilgili amaçladığınız hedefleri bizler ile paylaşın danışmanlık hizmetimiz ile sizleri hedeflerinize ulaştırmak için gerekli araştırmayı yapalım.