X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

İnternetten Otel ve Uçak Rezervasyonu Yapın Komisyon Kazanın - Otel mi Trivago :)

AnasayfaYazılarİnternet Para Kazanma İnternetten Otel ve Uçak Rezervasyo...

Merhaba dostlar bu yazımızda sizlere herkezin çabaladığı bir internetten kazanç elde etme serisini bir örnek ile devam etmek istiyorum. Rus bir yazılım şirketinin uzun süredir kullanıma sunmuş olduğu Travel Payouts ile sizde otel ve uçak rezervasyon imkanı sunan bir web sitesi oluştura bilirz ve sizin siteniz üzerinden yapılan işlemlerde belli oranlarda komisyon alabilirsiniz.

Örnek olarak kendi hazırlamış olduğumuz Travel Payouts web sitemizi paylaşıyorum bu linkten ulaşabilirsiniz, https://www.forholiday.net . For Holiday Travel - Search and compare best flights and hotels web sitesini wordpress tabanlı olarak oluşturduk. Travel Payouts aslında sizlere White Labels olarak hazır bir landing page olarakta web sitesi oluşturma imkanı sunuyor ve o sayfa üzerinde kendinize göre düzenleme şansıda tanıyor. Örnekte olduğu gibi White Labels web sitesine ulaşmak için tıklayınız. Bu sayfayı oluştura bilmek için aldığınız alan adı ile bir cname yönlendirme yaparak hizmeti oluşturabilirsiniz. Ayrıca size cname yönlendirme ile oluşturlan web siteniz için ssl hizmeti de sunmkatdırlar. İnternetten kazanç, para kazanmak için güzel bir imkan sunduğunu düşündüğümüz bu sistemi incelemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca Wordpress ile oluşturduğumuz web sitemizide inlecemeyi unutmayınız. Wordpress hosting paketlerimiz ile sizde güçlü hızlı ve ücretsiz ssl sertifikası hizmetimiz ile bugün kendi Uçak ve Otel rezervasyonu web sitenizi oluşturun.

Trivago benzeri bir otel rezervasyonu web sitesi oluşturmak için en kolay ve ekonomik yolu için daha fazla bilgi ihtiyacı duyuyorsanız bize whatsapp destek hattımız veya müşteri paneli üzerinden destek talebi oluşturabilir ve destek alabilirsiniz.

Ayrıca Wordpress hosting paketlerimizi kullanarak oluşturmuş olduğumuz Travel Payout web sitemizin hazır yedeklerinide wordpress hosting paketi alan kullanıcılarımıza ücretsiz olarak kurabiliriz.


Top