X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kedi Besleme Oyunu İle Mobil Cihazınızdan Para Kazanmaya Başlayın!

AnasayfaYazılarİnternet Para Kazanma Kedi Besleme Oyunu İle Mobil Cihazı...

Oyunu indirmek için tklaynız.

Oyunumuz sizlere günlük 24 adet görev sunmaktadır, bu görevler kedinizi beslemek, susadığında suyunu vermek ve oyun vakti geldiğinde oyun oynamayı ifade eder.

24 saat içinde minimum 20 görev tamamlanır ise oyunda kazanmış olduğunuz kredi hesabınıza günün sonunda hesaplanıp bakiyenize otomatik olarak eklenmektedir.

Oyun'da tüm görevleri yerine getirdiğiniz taktirde (24 görev) gün sonunda 120 kredi kazanıcaksınız. 120 kredinin bugünkü değeri 0,75 TL dir. Kredi günlük değeri sabit değildir. Hergün değişkenlik göstermemektedir. Belirli günlerde yükseltilebilir ve bu tüm kullanıcılarımıza bilgilendirme maili olarak ve bildirim olarak gönderilecektir. Alt limit günlük 0,75 TL dir. Ayrıca kullanıcılarımıza 24 saatte bir çark çevirme oyunu hakkı tanıyoruz ve 1'den 10'a kadar kredi kazanabilirler.

Referans sistemi ile referans kodunuzu paylaşarak her getirdiğiniz kullanıcı için kredi kazanın. Referans Kazanç sistemi ile kazanılan kredi 40 kredidir.

Ödeme eşiği 20 TL'dir Kredileriniz 20 TL ye ulaştığında ödeme sayfasından talep oluştura bilir ve bu talepleri banka hesabınıza iban numaranız ve papara hesabınıza yönlendirebilirsiniz. Papara ödemeler aktarım esnasında (1TL) olan aktarım ücreti bakiyenizden düşürülerek aktarılacaktır. Banka havale ve eft ücretlendirmesi yansıtılmadığı taktirde bakiyenizden eksilme yapılmayacaktır. Cat Coin Tr web sitesi

Oyunu indirmek için tıklayınız.


Top